جستجو کردن
Close this search box.
رایکا سئو

خانهسئو سایت

سئو سایت

فهرست مطالب

خدمات سئو وب‌سایت می‌تواند شامل یک مجموعه گسترده از فعالیت‌ها و تکنیک‌ها باشد که بهبود رتبه وب‌سایت شما در نتایج جستجوی موتورهای جستجوی اینترنتی را تضمین می‌کند.

تمامی این اقدامات در نهایت منجر به افزایش مشتریان شما از بستر شبکه جهانی وب می شود.

اما قبل از آن لازم است پاسخ سوال ” سئو چیست؟ ” را بدهیم!

سئو حرفه ای سایت

سئو یا به عبارت کامل‌تر “بهینه‌سازی موتورهای جستجو”، مجموعه‌ای از روش‌ها، تکنیک‌ها و استراتژی‌هایی است که به منظور بهتر شدن رتبه و موقعیت یک وب‌سایت در نتایج جستجوی موتورهای جستجوی اینترنتی مانند گوگل، بینگ، یا یاهو، به کار می‌رود. هدف اصلی سئو افزایش ترافیک طبیعی و ارگانیک (organic) یک وب‌سایت و بهبود نتایج آن در موتورهای جستجو است.

در کل، سئو به کمک بهبود محتوا، ساختار و فعالیت‌های مرتبط با یک وب‌سایت، سعی دارد تا وب‌سایت را به موقعیت بهتری در نتایج جستجوی اینترنتی برساند و در نتیجه، بازدید از سایت مورد نظر را افزایش دهد.

بنابراین سئو در مورد برآورده کردن نیازهای جستجوی کاربران از طریق ایجاد محتوای مرتبط و با کیفیت بالا و ارائه بهترین تجربه کاربری به آن ها است.

 

خدمات سئو

اولین قدم سئو سایت

قبل از هر چیز لازم است وبسایت شما، با توجه به حوزه فعالیت و کلمات کلیدی مورد نظر به طور کامل بررسی و آنالیز شده و بر اساس آن مسیر مشخص و درستی برای بهبود سئو و بهینه سازی سایت در نظر گرفته شود.

تحلیل رقبا

در این مرحله با توجه به حیطه فعالیت وبسایت و نتایج آنالیز لازم است تا رقبای مرتبط شناسایی و دسته بندی شوند. این قسمت به عنوان یکی از تخصصی ترین بخش های سئو به شمار می رود. شامل موارد بسیار جزئی و مهمی است.

بهینه سازی سایت

در مرحله بعد لازم است براساس پلن و برنامه ریزی های انجام شده برای اجری سئو ، اقدامات لازم مرحله به مرحله و البته براساس استاندارد ها و قوانین گوگل و سایر موتور های جستجوگر پیش رفته و به طور دقیق اجرا شود.

استراتژی سئو

یکی از تخصصی ترین و اصلی ترین بخش های سئو،ایجاد استراتژی صحیح براساس هدف و زمان است. این اقدام نیازمند دانش صحیح و تجربه و مهارت ویژه ای در مدیریت پروژه و بودجه و قدرت تحلیل می باشد.

قیمت-تولید محتوا

بهترین زمان سئو

زمان شروع سئو

یکی از مهم ترین مواردی که برای انجام خدمات سئو سایت باید در نظر گرفته شود، انتخاب بهترین زمان برای شروع بهینه سازی وبسایت و استفاده از خدمات سئو می باشد.

به طور کلی عقیده اغلب کارشناسان بزرگ سئو پس از اتمام طراحی و ایندکس شدن سایت، لازم بهترین موقع برای شروع مراحل سئو و بهینه سازی وبسایت می باشد.

در این صورت کمترین هدر رفت زمان و بهترین بازدهی را شاهد خواهید بود.

کلمات کلیدی صفحه نخست گوگل
0
پروژه های انجام شده
0
مدت زمان میانگین
0 ماه

سوالات متدوال بهینه سازی سایت و سئو

سئو یک وبسایت چقدر زمان بر است؟

مدت زمان لازم برای بازدهی یک سایت بستگی به عوامل مختلفی از جمله میزان سختی کلمات، نقص های فنی سایت و… دارد. و نسبت به یکدیگر متغیر خواهد بود.

سئو فرایندی است که با هدف افزایش بازدید از صفحات مختلف سایت توسط کاربران که در نهایت منجر به افزایش مشتری می شود، انجام می گردد.

برای داشتن وبسایت پر بازدید لازم است بر روی سئو آن به صورت حرفه ای تمرکز شود.

زنبیل خرید